راهنمای استفاده از سامانه رتبه بندی

- رتبه بندي اعضاء يكي از مهم ترين وظایف كانون مشاوران اعتباري و سرمايه گذاري بانكي براي توسعه بهره گيري از خدمات اعضاء كانون تلقي مي شود. به دليل اين اهميت، كانون دستورالعملي فراگير و دقيق براي تعيين رتبه و گرايش هاي فعاليت هر يك از اعضاء تدوين و تصويب کرده است.

- علاوه بر حجم زیاد اطلاعات مورد نياز براي انجام رتبه بندي و با توجه به نيازهايي كه در بازنگري هاي سالانه براي تثبيت يا ارتقاء رتبه اعضاء پيش بيني شده است ضرورت بهره گيري از سيستم نرم افزاري در جمع آوري ، پالايش و پردازش اطلاعات كاملا" ضروری است.

- در اين راستا كانون تصميم گرفته است كه كليه اطلاعات مورد نياز براي رتبه بندي مشاوران از طريق سيستم تحت شبكه و مستقيما" توسط اعضاء ارائه گردد تا علاوه بر ايجاد بانك اطلاعاتي به روز و كارآمد، امكان پردازش اطلاعات براي تعيين رتبه و تصويب گرايش هاي مورد تقاضاي هر شركت عضو كانون فراهم آيد.

- همانند هر فعاليت و برنامه ديگري در كانون انجام اين مهم با كمك اعضاء امكان پذير خواهد بود لذا از اينكه با صبر و حوصله و دقت در ورود اطلاعات پايه، يك نظام اطلاعاتي و رتبه بندي را ايجاد مي نمائيد بسيار متشکریم.

- طبيعي است به منظور اطمينان از اصالت اطلاعات و همچنين امكان پيگيري هاي بعدي نسخ چاپي كه از طريق برنامه پيش رو و پس از خاتمه ورود اطلاعات قابليت چاپ پيدا مي نمايند و با مهر و امضاء مجاز شركت به دبير خانه كانون ارسال می کنید ، مستند رسمي تلقي مي شوند.

- با توجه به محدوديت هاي شبكه و به منظورتسهيل در فرآيند ورود اطلاعات خواهشمند است پيش از ورود اطلاعات به موارد زير توجه فرمائيد :

  1. کلیه اطلاعات مورد نیاز جهت درج در فرمهائی را که قبلاً از طریق کانون در اختیار شما قرار گرفته و یا با کلیک در اینجا دریافت میکنید ، قبلاً تهیه و تکمیل نموده و پس از تکمیل تمام اطلاعات شروع به ورود آنها کنید .
  2. با توجه به حجم بالاي اطلاعات پس از قبول و پذيرش شما به عنوان كاربر مجاز، مي توانيد در چند مرحله نسبت به ورود اطلاعات اقدام نمائيد
  3. براي هر يك از پرسنل و يا شاخص هایی كه در فرم ها اطلاعاتی وارد مي کنید، لازم است ، فایل اسکن مستندات مورد نياز را پس از پايان درج اطلاعات پیوست نمائید .
  4. تمام اطلاعات اعلام شده توسط شركت شما پس از تطبيق با مدارك ارسالي و يا بررسي هاي حضوري و موردي توسط بازرس کانون ، بر اساس آئين نامه مربوطه امتيازدهی شده و رتبه و گرايش تعيين مي گردد. برای دريافت متن آئين نامه اینجا را کلیک کنید.
  5. رتبه بندي شامل دو بخش مستقل مي باشد. درجه كيفي و رتبه شركت شما كه مبناي ارائه كار بر اساس نوع تكنولوژي و ميزان سرمايه گذاري است از طريق تعيين نمره و امتياز بر اساس جداول و اطلاعات مشخص مي شود. علاوه بر آن شركت شما مي تواند در يك یا چند حوزه (گرايش ) نيز در سطح تعيين شده فعاليت نمايد كه براي آن بايد نيروي انساني كافي طبق جداول تعيين شده در آئين نامه در اختيار داشته باشيد . با توجه به آنكه تعيين گرايش بر اساس خواسته آن شركت صورت مي پذيرد در تخصيص نيروي انساني متخصص معرفي شده به هر گرايش دقت كافي مبذول داريد. هر يك از اين پرسنل بايد مستقلا" در فرم پرسنلي معرفي و ثبت شده باشند . هریک از نیروهای انسانی می تواند در دو گرایش ثبت شود ، ضمناً شما حداکثر به تعداد نیروی تمام وقت می توانید نیروی انسانی پاره وقت معرفی نمائید.

نام كاربري
رمز عبور
تمامي حقوق اين نرم افزار متعلق به کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی مي باشد
طراحی و اجرا توسط شرکت دفراز