ضمن خوش آمدگوئی به شما دوست و همکار گرامی ، برای عضویت درکانون پس از مطالعه متن راهنما، لطفاً اقدامهای لازم را به ترتیب زیر انجام دهید:

مرحله یک – تنظیم تقاضای اولیه و ارسال مدارک مورد نیاز

1 - هريك از شركتهايي كه به نحوي به عنوان مشاور سرمایه گذاری در رسته مطالعات امكان سنجي( اقتصادي، فني و مالي و...) طرحهاي سرمایه گذاری و نظارت بر اجراي طرحها ومصرف صحیح منابع و سایر خدمات مشاوره سرمایه گذاری مورد نیاز مجریان طرح ها طبق ضوابط کانون فعاليت دارند مي توانند با پذیرش ضوابط و اساسنامه و آيين نامه هاي کانون به عضويت آن درآيند.

2 - چنانچه در اساسنامه شرکت متقاضی، به موضوع فعالیت در زمینه های فوق الذکر اشاره نشده باشد، این موارد باید دراولین فرصت به اساسنامه شرکت اضافه شود.

3 - متقاضيان محترم، پس ازمطالعه اساسنامه و ساير مقررات کانون در پايگاه کانون به آدرس www.abcic.ir و آشنايي با شرايط عضويت و قبول مقررات کانون با مراجعه به بخش پذيرش عضو درسايت کانون اطلاعات مورد نياز را درتمام جداول تکميل و فايل اسکن مستندات مربوط به اطلاعات وارد شده و رسيد پرداخت هزينه بررسي کارشناسي را در ستون اسناد بارگذاري کنند.

4- مشاور ميبايستي پس از تکميل اطلاعات و بارگذاري مستندات درخواست خود را نهايي کند تا قابليت بررسي توسط دبير خانه را داشته باشد .

مرحله دوم – بررسی اطلاعات ومدارک متقاضی برای اطمینان ازشرایط کلی عضویت

دبیرخانه کانون پس از بررسی اطلاعات ومدارک ومستندات ارسالی از طرف متقاضی و درصورت اطمینان از وجود شرایط کلی عضویت در کانون، مراتب را به متقاضی اعلام می نماید، پس از آن متقاضیان محترم می توانند فرم ها را از لینک های زیر دانلود و پس ازتکمیل و مهرو امضاء به آدرس دبیرخانه ارسال نمایند تا با تخصیص نام کاربری وگذرواژه برای متقاضی، امکان رتبه بندی را فراهم آید.

  1. فرم شماره 204 خلاصه اطلاعات مشاور و درخواست عضويت   دریافت فایل
  2. منشور اخلاقي وتعهد حرفه اي اعضاء   دریافت فایل
  3. تصوير فيش واريزي هزينه تفاهم نامه ارزيابي براي متقاضيان عضويت  
  4. فرم 208(در خواست رسته جديد)   دریافت فایل
  5. تفاهم نامه ارزيابي اوليه   دریافت فایل

مرحله سوم – ورودبه سامانه رتبه بندی ودرج اطلاعات ومستندات شرکت

متقاضی عضویت دراین مرحله باید ضمن ورود به سامانه رتبه بندی، اطلاعات خواسته شده را در فرم های رتبه بندی درج کرده و مستندات مربوط به هر فرم را از طریق اسکن در سیستم نرم افزار رتبه بندی کانون بارگذاری نماید، متقاضی پس از اطمینان از صحت اطلاعات درج شده و همچنین اطمینان از عدم نواقصی در مدارک و مستندات، با هماهنگی کارشناس راهنما و کانون نسبت به تائید نهایی اطلاعات ثبت شده در سیستم اقدام و نسخه چاپی فرم های رتبه بندی را پس از مهر وامضاء به دبیرخانه کانون ارسال کند. در صورتی که امتیاز درجه بندی متقاضی قابل قبول باشد، گواهینامه عضویت و رتبه بندی درکانون برای متقاضی صادر خواهد شد.


در صورتی که قبلا در سامانه درخواست عضویت ثبت نام کرده اید، با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود، می توانید وارد سامانه شوید.

نام كاربري
رمز عبور
در صورت که قبلا در سامانه ثبت نام نکرده اید، با استفاده از لینک زیر می توانید اقدام به ثبت نام نمایید.
تمامي حقوق اين نرم افزار متعلق به کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی مي باشد
طراحی و اجرا توسط شرکت دفراز